Stavebnictví se věnujeme od roku 1996 a v tomto oboru podnikáme od roku 2007.

Stavíme domy inovativně, aby odpovídaly současným trendům. Uvědomujeme si, že si nechat postavit dům či se pustit do rekonstrukce není to samé jako si koupit nové boty, které po pár sezónách vyhodíte. Váš dům či byt je vaším partnerem a tichým společníkem. Společně s vámi sleduje růst vašich dětí či obměnu celých generací. Stavbě vašeho domova či jiného stavebního projektu proto věnujeme důkladnou péči a náležitou pozornost.

Věříme v poctivé řemeslo, ale současně jdeme s dobou. Stavebnictví prochází neustálým vývojem a my s ním držíme krok. Pravidelně se vzděláváme. Získali jsme certifikáty a osvědčení v oblasti:

  • fasádní omítky
  • střešní okna
  • montáže sádrokartonu
  • cihelné systémy
  • kontaktní zateplovací systém
  • systém Ytong aj.

Cítíme odpovědnost za to, jak naše stavby ovlivňují životní prostředí. Proto stavíme z materiálů, které jsou ekologické a k životnímu prostředí šetrné.

Vaším projektem žijeme od začátku až do konce, a proto chceme, abyste o něm byli pravidelně informováni. Zakládáme si na vstřícném přístupu a aktivní komunikaci.

V oboru pracujeme úspěšně více jak 20 let a obklopujeme se ověřenými řemeslníky, na které se můžeme plně spolehnout.

Naše firma získala Evropský Certifikát Důvěryhodnosti Firem, který zaručuje, že naši činnost vykonáváme v souladu s principy etiky podnikání a naši zákazníci nám mohou důvěřovat.

Toužíte po vlastním domě? Potřebujete rozšířit vaše dosavadní bydlení? Chcete rekonstruovat dům nebo byt, a nebo jen koupelnu či kuchyň? Nebo si přejete pro svou firmu postavit reprezentativní zázemí a vyhovující prostory?

Společně dáme dohromady projekt, který splní vaše představy.

O Váš projekt se postará:

Petr Talafant jednatel společnosti

Oboru se věnuji od roku 1996 a své bohaté zkušenosti jsem načerpal na stavbách v Čechách i Německu. Odtud jsem si dovezl vizi, že budu stavět domy z kvalitních materiálů, poctivě a s lidským přístupem. Koordinuji veškeré prováděné stavební práce a řemesla. Starám se o nabídky, které vedou až ke smlouvě o dílo. Se mnou pravidelně během stavby procházíte rozpočtovou položku po položce, abyste viděli, že vše jde podle plánu.


Václav Dudla jednatel společnosti

Oboru se věnuji od roku 2005 a zkušenosti jsem nabyl v Čechách a Německu. Na stavbách se starám o zajištění rozvodu elektřiny, elektronických zabezpečovacích systémů, vody, topení, kanalizace, hromosvodů, vzduchotechniky či centrálního vysávání. Se mnou řešíte dodávku technologií, od nabídky po podespání smlouvy o dílo.


Naši kvalitu podtrhují i následující certifikáty a osvědčení.


Pojďte do toho s námi!

Chci si domluvit schůzku